İptal ve İade

Ürün İptal ve İade Şartları

Burak Tekstil

İptal ve İade


* Satın aldığınız ürün/ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından atkiimalat.com garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

* Teslimat süresi; satın almak istediğiniz ürün açıklamasında kargo teslimat bilgisi bulunmaması durumunda ödeme yaptığınız tarihten itibaren İstanbul içindeki adresler için 1 iş günü, İstanbul dışındaki adresler için ise 2 iş günüdür.

* atkiimalat.com’dan yapılan alışverişlerde kargo ücreti müşteriye aittir. Kargo ücreti, almış olduğunuz ürünün miktarına ve hacmine göre değişmektedir.

* Almış olduğunuz üründen 7 gün içinde memnun kalmamanız halinde 0212 415 61 25 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak talebinizi iletebilir ve iade koşulları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

* Ürünü teslim alırken paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer ürün yanlış ise ya da üründe herhangi bir hasar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

* Cayma hakkını kullanarak iade etmek istediğiniz ürün/ ürünlerin kargo ücreti tarafınızdan karşılanacaktır. Ürünü iade etmeden önce tarafımıza mutlaka bilgi verilmesi gerekmektedir.

* Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği şekli ile iade etmekle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması durumunda iade edilen ürün atkiimalat.com'a ulaştığı andan itibaren en geç on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kargo ücreti müşteriye aittir.