Tencere Tutacağı

Promosyon Isıya Dayanıklı Yanmaz Logo Nakışlı Tencere Tutacağı İmalatı ve Toptan Satışı

Burak Tekstil

Tencere Tutacağı Üretimi


Promosyon Tencere Tutacağı

Fiyatları İçin İletişime Geçiniz

* Teknik Özellikler - Dış Yüzey 16/12 Pamuk Gbardin, İç Dolgu 200 GR Silikon Elyaf, Alt Taban 16X12 Pamuk Gabardin İle Kapitone Edilmiş. Logo Nakış İşleme Ve Arma Nakış Sargı.
* Gabardin Kumaş Nedir - Gabardin kumaş basit tanımıyla bir çeşit sık dokunmuş ince yünlü veya pamuklu kumaştır. Sağlam ve dayanıklı kumaşların yapımında kullanılır. Dimi örgüyle dokunmaktadır. Fakat çözgüsü veya atkısı normalden çok daha sık dokunmaktadır. Rigalar kumaşın yüzünde veya tersinde her zaman 45 derecelik bir açıdan daha dik olduğu için Gabardin kumaşlar su geçirmez özelliği kazanmaktadır.
* Üretim Süresi ve Minimum Üretim - Minimum Üretim 2.500 Adet. Ürünlerin Üretim Süresi Ortalam 15 Gün Olup, Yoğunluk Durumuna Göre Süre Uzayıp Kısalabilir. Termin Süresi İçin İletişime Geçebilirsiniz.
* Renk Skalası - Renk Seçeneklerine Menünün KARTELA Bölümünden, Dokuma Kumaş Kartelasından Ulaşabilirsiniz.
* Kargo - Kargo Bedeli Alıcıya MÜŞTERİYE Aittir. Bulunduğunuz İl ve Koli Ebatına Göre Fiyat Değişkendir. Çalışmış Olduğumuz Anlaşmalı Kargo Şirketi YURTİÇİ KARGO. Farklı Bir Taşıma Şirketi Tercihlerinizde Anlaşmanız Olması Durumunda Tarafımızca Gönderi Yapılmaktadır.