Polar Mont

Logo Nakışlı Promosyon Polar Mont İmalatı ve Toptan Satışı

Burak Tekstil

Polar Mont Üretimi


Promosyon Polar Mont

Fiyatları İçin İletişime Geçiniz

* Teknik Özellikler - Promosyon Polar Mont Tüylenmez (Anti Pilink) 280 Metrekare Gramajlı Polar Kumaştan İmalatı Yapılmaktadır. Logo Nakış İşleme Olarak Uygulanır. Bay ve Bayan Bedenleri Olarak Üretilmektedir.
* Polar Kumaş Nedir - Ütü Gerektirmeyen, Düşük Sıcaklıklarda Çamaşır Makinasında Yıkanabilen, Nefes Alma Özelliğine Sahip, Sıcak Tutan Yapısı, Dayanıklı Uzun Ömürlü Kullanım, Tüylenmez (Anti Pilink) Yumşak Yapılı 220 ve 280 Metrekare Gramajda Üretilen Polyester Kumaş Türüdür.
* Üretim Süresi ve Minimum Üretim - Minimum Üretim 100 Adet. Ürünlerin Üretim Süresi Ortalam 15 Gün Olup, Yoğunluk Durumuna Göre Süre Uzayıp Kısalabilir. Termin Süresi İçin İletişime Geçebilirsiniz.
* Renk Skalası - Renk Seçeneklerine Menünün KARTELA Bölümünden Polar Kumaş Kartelasından Ulaşabilirsiniz. 31 ve 32 Numaralı Melenjlı Renklerden Üretilen Ürünlerde Fiyat Farklılığı Vardır.
* Not - Siyah Renk Polar Mont Stoklarda Mevcuttur. BEDEN DAĞALIMI (S - M - L - XL - XXL)
* Kullanım Alanları - Cafe, Çay Bahçeleri, Restaurant, Firma Personelleri, Taraftar Gurupları, Okul Öğrencileri, İşçi Kıyafeti Olarak Sipariş Edilmektedir.
* Kargo - Kargo Bedeli Alıcıya MÜŞTERİYE Aittir. Bulunduğunuz İl ve Koli Ebatına Göre Fiyat Değişkendir. Çalışmış Olduğumuz Anlaşmalı Kargo Şirketi YURTİÇİ KARGO. Farklı Bir Taşıma Şirketi Tercihlerinizde Anlaşmanız Olması Durumunda Tarafımızca Gönderi Yapılmaktadır.