Polar Boyunluk

Logo Nakışlı Promosyon Polar Boyunluk Bere İmalatı ve Toptan Satışı

Burak Tekstil

Polar Boyunluk Üretimi


Promosyon Polar Boyunluk

Fiyatları İçin İletişime Geçiniz

* Teknik Özellikler - Promosyon Polar Boyunluk. Tüylenmez (Anti Pilink) 280 Metrekare Gramajlı Polar Kumaştan İmalatı Yapılmaktadır. Logo Nakış İşleme ve Arma. Çok Fonksiyonlu Kullanım. Bere ve Boyunluk Olarakta Kullanılmaktadır.
* Polar Kumaş Nedir - Ütü Gerektirmeyen, Düşük Sıcaklıklarda Çamaşır Makinasında Yıkanabilen, Nefes Alma Özelliğine Sahip, Sıcak Tutan Yapısı, Dayanıklı Uzun Ömürlü Kullanım, Tüylenmez (Anti Pilink) Yumşak Yapılı 220 ve 280 Metrekare Gramajda Üretilen Polyester Kumaş Türüdür.
* Üretim Süresi ve Minimum Üretim - Minimum Üretim 250 Adet. Ürünlerin Üretim Süresi Ortalam Bir Hafta Olup, Yoğunluk Durumuna Göre Süre Uzayıp Kısalabilir. Termin Süresi İçin İletişime Geçebilirsiniz.
* Renk Skalası - Renk Seçeneklerine Menünün KARTELA Bölümünden Polar Kumaş Kartelasından Ulaşabilirsiniz. 31 ve 32 Numaralı Melenjlı Renklerden Üretilen Ürünlerde Fiyat Farklılığı Vardır.
* Kargo - Kargo Bedeli Alıcıya MÜŞTERİYE Aittir. Bulunduğunuz İl ve Koli Ebatına Göre Fiyat Değişkendir. Çalışmış Olduğumuz Anlaşmalı Kargo Şirketi YURTİÇİ KARGO. Farklı Bir Taşıma Şirketi Tercihlerinizde Anlaşmanız Olması Durumunda Tarafımızca Gönderi Yapılmaktadır.