Mutfak Önlüğü

Logo Baskı Nakışlı Promosyon Polar Mutfak Önlüğü İmalatı ve Toptan Satışı

Burak Tekstil

Mutfak Önlüğü Üretimi


Promosyon Mutfak Önlüğü

Fiyatları İçin İletişime Geçiniz

* Teknik Özellikler - Promosyon 16x12 Pamuk Gabardin Mutfak Önlüğü İmalatı Toptan Satış Ürün Ebatı 50x75 Boyundan Askılı Belden Bağlamalı Logo Seligrafi Baskı, Transfer Baskı Ve Nakış İşleme Olarak Uygulanır.
* Gabardin Kumaş Nedir - Gabardin kumaş basit tanımıyla bir çeşit sık dokunmuş ince yünlü veya pamuklu kumaştır. Sağlam ve dayanıklı kumaşların yapımında kullanılır. Dimi örgüyle dokunmaktadır. Fakat çözgüsü veya atkısı normalden çok daha sık dokunmaktadır. Rigalar kumaşın yüzünde veya tersinde her zaman 45 derecelik bir açıdan daha dik olduğu için Gabardin kumaşlar su geçirmez özelliği kazanmaktadır.
* Üretim Süresi ve Minimum Üretim - Minimum Üretim 500 Adet. Ürünlerin Üretim Süresi Ortalam 15 Gün Olup, Yoğunluk Durumuna Göre Süre Uzayıp Kısalabilir. Termin Süresi İçin İletişime Geçebilirsiniz.
* Renk Skalası - Renk Seçeneklerine Menünün KARTELA Bölümünden, Dokuma Kumaş Kartelasından Ulaşabilirsiniz.
* Kargo - Kargo Bedeli Alıcıya MÜŞTERİYE Aittir. Bulunduğunuz İl ve Koli Ebatına Göre Fiyat Değişkendir. Çalışmış Olduğumuz Anlaşmalı Kargo Şirketi YURTİÇİ KARGO. Farklı Bir Taşıma Şirketi Tercihlerinizde Anlaşmanız Olması Durumunda Tarafımızca Gönderi Yapılmaktadır.